Těhotenský pěsticí olej proti striím

Zvětšit obrázek (Pěsticí olej proti striím [18.7 kB])
Pěsticí olej proti striím

Naše cena: Kč 439,00
(EUR 16.26)


Pokud je zboží dostupné ve více variantách, zvolte nejdříve požadovanou variantu.

Výrobce: Weleda

Během těhotenství poskytuje tělo maminky ochranu a výživu vyvíjejícímu se děťátku. Hormonální změny uvolňují pojivovou tkáň, aby se břišní stěna mohla přizpůsobit rostoucímu plodu. Dochází k intenzivnímu zatížení elastických vláken pokožky, které často vede ke vzniku tzv. pajizévek neboli strií.

Těhotenský pěsticí olej Weleda chrání pokožku před vysoušením, ke kterému má během těhotenství sklon. Při pravidelných masážích tímto přípravkem předejdete vzniku pajizévek na břiše, stehnech, hýždích a prsou. Olej má hojivé účinky i na již vzniklé pajizévky (do cca 18 měsíců od jejich vzniku).

Přípravek obsahuje jemný mandlový olej a jojobový olej zadržující vlhkost. Olej z pšeničných klíčků bohatý vitaminem E spolu s výtažkem z arniky zlepšují elasticitu pojivové tkáně a podporují vypínání pokožky. Ucelená kompozice dává pokožce jemnost a hebkost a dobře se vstřebává. Éterické oleje propůjčují přípravku jemnou, přívětivou vůni.


Použití: Používá se od počátku těhotenství do 3. měsíce po porodu. Olej vmasírujte lehkými krouživými pohyby do kůže břicha, stehen, hýždí a prsou.

Balení: 100 ml

 

Záruka: 2 roky