Šidítko s teploměrem

Zvětšit obrázek ( [14.9 kB])

Naše cena: Kč 199,00
(EUR 7.37)


Pokud je zboží dostupné ve více variantách, zvolte nejdříve požadovanou variantu.

Výrobce: Canpol Babies

Šidítko s teploměrem umožňuje měření teploty nemluvňat pomocí silikonového šidítka. Odečet naměřené teploty je přesný a snadný.


Návod k obsluze: Stlačte tlačítko, na displeji se objeví 188.8°C, a pak symbol “L” s blikajícím symbolem °C, který asi po minutě přestane blikat, což znamená, že teploměr je připraven k měření teploty. Vložte šidítko do úst dítěte. Po chvíli se na displeji objeví 32,0°C, teplota začne stoupat, až dosáhne tělesné teploty dítěte (za 2-3 minuty). Pokud ponecháte dítěti šidítko v ústech déle (5-6 minut), bude měření teploty přesnější (teploměr začíná měřit znovu pokud je teplota jiná, než původně naměřená hodnota). Po ukončení měření vypněte teploměr – stlačte tlačítko.

Upozornění! Šidítko s teploměrem je zdravotnická potřeba. Nepoužívejte jako šidítko. Udržujte v čistotě. Silikonovou část myjte v teplé vodě přípravkem určeným dětem, opláchněte a přelijte horkou vodou. Nedezinfikujte. Šidítko není odolné proti úderům. Výrobek není hračka. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Po použití uchovávejte v uzavřeném pouzdru na šidítko mimo dosah dítěte. Ztrácející se symboly na displeji signalizují vybití baterie. Baterii není možné vyměnit. 

Upozornění! Teplota naměřená v ústech dítěte je vždy o 0,3 - 0,5oC vyšší.

Technické údaje: Životnost baterie: vice než 200 hodin činnosti – kolem 2 let měření po 10 minutách denně.
Přesnost: ±0.1°C v rozmezí 35.0-38.0°C při teplotě okolí 25°C.
Rozsah měření: 32.0-43.0°C; pokud je teplota okolí nižší než 32°C, objeví se symbol “L”; pokud je vyšší než 43°C, objeví se symbol “HI”.
Hmotnost: okolo 17g.
Rozměry: 42mm x 47mm x 55mm.
Jiné: šidítko může být vybaveno zvukovou signalizací.

Správná likvidace výrobku (použité elektrické nebo elektronické zdroje)

Označení na výrobku nebo v dokumentaci znamená, že po ukončení životnosti se výrobek nesmí likvidivat společně s jiným domovním odpadem. Z důvodu ochrany životního prostředí a ochrany zdraví lidí oddělte výrobek od ostatních typů odpadů a recyklujte je zodpovědně k podpoře odpětovného využití materiálních zdrojů. Informace o místu a způsobu správné likvidace a recyklace výrobku získáte u prodejce nebo na místě odboru životního prostředí.

Záruka: 2 roky