Angelcare AC300 monitor pohybu

Zvětšit obrázek ( [16.6 kB])
Další fotografie
Foto 1
Foto 2

Toto zboží bohužel nelze momentálně zakoupit.

Výrobce: Angelcare

Unikátní digitální zpracování monitoringu pohybů, bílý design, záruka 5 let
po registraci přístroje na www.angelcare.cz

Angelcare ® hlídá všechny pohyby vašeho miminka a v případě abnormálního průběhu a při zástavě, pauze delší 20 vteřin, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Hlasitý alarm také pomáhá dítěti procitnout. Angelcare ® software vyhodnocuje změnu chování miminka a při jeho opětovném pohybu sám vypne alarm a pokračuje v tichém monitorování.

možnost nastavení citlivosti senzorových desek
hmotnost miminka NENÍ omezena
velikost postýlky NENÍ omezena
použitelné pod všechny zdravé dětské matrace
Angelcare AC300 (AC300-2SP) se skládá z Kontrolní jednotky designu Anděla, umístěné u miminka a dvěma senzorickými podložkami (každá 24x24 cm tl. 1cm) umístěnými pod matrací dítěte. Desky jsou s Kontrolní jednotkou propojeny tenkým elektrickým kabelem a bezpečným konektorem Jack 3,5mm. Kabel je fixován krytkami, aby nedošlo k jeho zachycení.

NEUMÍSŤUJTE - NEVĚŠTE jednotky na ohrádku postýlky, nebo v dosahu dítěte. Nebezpečí zachycení kabelu dítětem. Používejte Angelcare způsobem, stanoveným výrobcem - snímací desky pod matrací a chůvička mimo postýlku.

JAK ANGELCARE FUNGUJE?
Ať je děťátko vzhůru, nebo tvrdě spí, dvě vysoce citlivé senzorické podložky pod matrací zachycují každý i nepatrný pohyb po celé lehací ploše - dokonce i dýchání vašeho dítěte. Jestliže Angelcare ® nezaregistruje déle než 20 vteřin žádný pohyb, vyvolá alarm. Díky nastavitelné funkci „TIC“ je možno každý pohyb zobrazit opticky i akusticky.
Signály z desek jsou předány mikropočítači v Kontrolní jednotce ke zpracování. Zde je signál digitalizován s následnou extrakcí výsledného signálu použitelného pro detekci dýchacích pohybů. Software mikropočítače byl vyvíjen a laděn několik let a je vyladěn tak, aby poskytoval naprosto spolehlivé informace. Angelcare ® procesor, nejen že velmi účinně detekuje dýchací pohyb, ale má také vestavěnu vlastní inovativní techniku, která neustále monitoruje i sama sebe, s řadou bezpečnostních procedur umožňující spolehlivé použití Angelcare ® i v nestandardních či abnormálních stavech dítěte, nebo přístroje, kdy je spuštěn poplach - alarm.

BATERIE:
Provoz Angelcare ® zajišťují 2 AA alkalické 1,5V/LR6 baterie. Baterie jsou automaticky překontrolovány pokaždé, když je zařízení zapnuto a jsou kontrolovány i periodicky během používání. Jakmile se baterie blíží ke konci své životnosti, uživatel je včas upozorněn na nezbytnou výměnu baterií.

PRO KOHO JE ANGELCARE AC300 VHODNÝ?
Pro rodiče, kteří potřebují výhradně hlídání pohybů a dítě s nimi dosud spí v ložnici (je v dosahu)
Pro rodiče, kteří již mají babyphon (vysílačku zvuků) a proto potřebují pouze hlídání pohybů – včetně dýchacích.
Rodiče tedy mohou svůj babyphon zkombinovat s monitorem Angelcare AC300. Případné alarmy od AC300 jsou přeneseny vysílačem druhého babyphonu na přijímač, stejně jako každý jiný hluk z dětského pokojíčku.
Pro rodiče dvojčat: Hlídání dvojčat ve dvou oddělených postýlkách zajišťujeme použitím monitoru zvuku a pohybů Angelcare ® AC403 (nebo 701) spolu s monitorem pohybů Angelcare ® AC300. Každé dítě z dvojčat využívá své snímací podložky, výhradně a pouze svého přiděleného monitoru.
Případný ALARM (od obou přístrojů) je zachycen mikrofonem monitoru zvuku a pohybu (AC403, 701) a přenesen na přijímač - Rodičovskou jednotku.
Indikátor stavu baterií (světelný a zvukový)
ELEKTROSMOG
Angelcare ® AC300 Plus je provozován výhradně pomocí baterií. Tento přístroj nemá funkci babyphonu (vysílačky), a proto nevysílá žádné rádiové vlny a tedy neprodukuje elektrosmog.

 

Záruka: 2 roky