Manuální odsávačka mléka

Zvětšit obrázek (Manuální odsávačka mléka [12.9 kB])
Manuální odsávačka mléka

Naše cena: Kč 1.255,00
(EUR 46.48)


Pokud je zboží dostupné ve více variantách, zvolte nejdříve požadovanou variantu.

Výrobce: Suavinex

Manuální odsávačka mléka firmy Suavinex dokonale přilne na mateřský prs. Při odsávání mléka nabízí velké pohodlí. Nabízí velmi jednoduché používání, montáž i čištění. Jemným a rytmickým stlačováním páčky se docílí pumpování, jímž se mléko odsává bez námahy a které imituje rytmus sání miminka při kojení.

Kojení funguje na žádost miminka: čím častěji budete svému dítěti nabízet prs, tím více mléka budete mít. Mateřské mléko je to nejlepší co může matka svému novorozenci nabídnout a to nejen díky složení mateřského mléka, ale i proto, že pouto, které se mezi ní a kojeným miminkem vytvoří, je zvláštní, intenzivní s jedinečnou zkušeností. Kojit znamená mnohem více, než jen podávat potravu. Je dáváním lásky, bezpečí, potěšení a vytvářením společnosti.

Doporučuje se začít kojit v prvních dvou hodinách po porodu a v případě císařského řezu, nejdříve jakmile to bude možné. Miminko nakojte vždy, když o to žádá, bez pevného rozvrhu. V prvních týdnech se snažte, aby jedlo minimálně 7 až 8-krát denně. Respektujte však jeho odpočinek. Nechte miminko na prsu tak dlouho, jak potřebuje.

Záruka: 2 roky