Kufřík pro nastávající maminku

Zvětšit obrázek (Kufřík pro maminky [22.2 kB])
Kufřík pro maminky

Toto zboží bohužel nelze momentálně zakoupit.

od 24.týdne

Výrobce: Suavinex

SADA PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKU PO 24.TÝDNU

Konečně, den D je téměř zde!

Nabízíme výběr produktů, které pečují a připravují vaši kůži na moment porození děťátka. 

OBSAH KUFŘÍKU:
Krém proti striím 250ml
Tělový sprej 100ml
Masážní perineální olejíček 10ml. 

BEZ PARABENŮ, BEZ FTALÁTŮ, BEZ SYNTETICKÝCH BARVIV, BEZ PETROLÍNU A BEZ SODIU LAURYLU SULFÁTU. 

KRÉM PROTI STIÍM: je kombinací oleje ze šípkové růže a byliny indického pupečníku, doplněné o vitamin E podporující přirozené zbarvení kůže a dokonale zvyšuje její elasticitu v situacích, kdy je velmi namáhána a podstupuje riziko vzniku strií. Kůže je vystavena riziku vzniku strií v době těhotenství, nabírání nebo ztráty váhy…Preventivní účinky krému jsou posíleny díky břečtanu a přesličky, které jsou bohaté na silice a také usnadňují roztírání a absorpci aktivních složek.
Je určen těhotným maminkám a maminkám po porodu.
Použití: aplikujte dvakrát denně na suchou a čistou pokožku. Jemně vmasírujte. Hlavní pozornost by měla být věnována partiím v podbřišku, hýždím, stehnům a prsou.
Před a během kojení krém nenatírejte na prsní bradavky a jejich okolí.
TĚLOVÝ SPREJ: vůně tělového spreje je osvěžující, jemná a květinová. Základem je esenciální olej pelargónie, který osvěžuje, hydratuje a navozuje harmonii mezi myslí a tělem. Jeho lehoučký parfém je dokonale uzpůsobený těhotným maminkám, které jsou velmi citlivé na pachy a vůně.
Použití: sprej aplikujte rozprášením po celém těle po koupeli. Má revitalizační a tonizační účinky. Ideální také pro osvěžení v kterémkoliv čase během dne.
Doporučení: ukládejte mimo dosah dětí. Po použití se vyhýbejte ostrému a silnému slunci. Vyvarujte se kontaktu s očima, sliznicemi a oděrkami.
MASÁŽNÍ PERINEÁLNÍ OLEJÍČEK: díky kombinaci rostlinných olejů zvyšuje elasticitu jemné kůže. Obsahuje olej šípkové růže, olejem z pšeničných klíčků a vitamin E. Ideální pro období před porodem.
Použití: 1. Nejprve si umyjte ruce. 2. Pohodlně se posaďte nebo položte. 3. Olejíčkem jemně potřete okolí poševního vchodu a poté jemným masírováním vetřete do kůže tak, jako-by jste chtěli opisovat tvar písmena U. Ideální masáž by měla trvat 5-10 minut. Používejte dvakrát týdně.

KLINICKY TESTOVÁNO
Určen pouze pro vnější použití.

Záruka: 2 roky