Elodie Details fusak do kočárku - Dots of fauna

Zvětšit obrázek ( [64.1 kB])
Další fotografie
Foto 1
Foto 2

Naše cena: Kč 3.650,00
(EUR 135.19)


Pokud je zboží dostupné ve více variantách, zvolte nejdříve požadovanou variantu.

Výrobce: Elodie Details

Inovovaný teplý dětský fusak do kočárku, autosedačky i sáněk zaujme svým moderním designem. Fusak je odolný vůči větru, nečistotám i vodě dosažený povrchovou úpravou využívající technologii Bionic Finish Rudolf. Fusak upevníte pohodlněji díky otvorům pro pásy z kočárků na suchý zip. Elastický vršek fusaku lze obepnout kolem opěradla nebo použít jako kapuci. Lem kapuce je opatřen umělou kožešinou. Přední díl lze díky zipům po obou stranách zcela odepnout, ideální při přechodu z venku do vnitřních prostor. Na přední straně patent, kterým lze ohrnout okraj a upravit velikost např. pro sedící dítě. Fusal lze prát v pračce na 40 stupňů a sušit v sušičce.Barva: béžovo-šedá.
Rozměr/velikost: 53 x 110 cm.
Materiál: 100% polyester, povrchová úprava Bionic Rudolf - inovativní způsob impregnace zajišťuje odolnost textilních materiálů vůči vodě a nečistotám, že imituje přirozenou strukturu krystalů. Podšívka- 100% polyester.
Značka: Elodie Details /Švédsko/.
Upozornění: Elodie používá ekologické barvy šetrné k životnímu prostředí, které mají přirozenou tendenci na slunci blednout. Pokud chcete uchovat sytě černou barvu, nesušte na přímém slunci a zabraňte dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu záření.
Náš Tip: fusak můžete sladit s dalšími výrobky ve stejném designu.

Záruka: 2 roky