Dudlík Mam monster 6+

Zvětšit obrázek ( [63.8 kB])

Toto zboží bohužel nelze momentálně zakoupit.

Výrobce: MAM

Dudlík značky MAM řady MONSTER (\"PŘÍŠERKY\") se sametovou silikonovou savičkou (sosáčkem) symetrického tvaru. Dudlík je určený dětem věku 6m+ (tj. od 6 měsíců). Vnější část dudlíku je zdobena roztomilým tematickým obrákem z kolekce MONSTER.

  • symetrický tvar savičky (sosáčku) (3) - zaručuje vždy správnou pozici dudlíku v ústech dítěte, a to i při přetočení dudlíku vzhůru nohama. Anatomicky vhodný pro správný vývoj dutiny ústní a dásní.
  • savička z měkkého silikonu - který se přizpůsobí tvaru dětského patra a brání deformaci čelistí a zubů. SIlikon jako takový je odolný průhledný materiál neutrální chuti (bez chuti) a vůně (bez specifické vůně), ani žádnou chuť a vůni během používání nepohlcuje.
  • patentovaný sametový povrch savičky (4) - čímž je savička měkká, příjemnější na dotek a nekloužek tak jako běžný silikon.
  • inovativní tvar vnější části  - obrys \"osmičky\" (1) - dudlík tak lépe padne k dětskému obličejíku. Je mimořádně malý a lehký, příjemný k dětské pokožce.
  • ventilační otvory ve vnější části - umožňují cirkulaci vzduchu pod dudlíkem - snižují tak riziko hromadění slin pod vnější částí dudlíku - a tím možnost podráždění jemné dětské pokožky v okolí úst.
  • středový \"knoflík\" (2) vnější části dudlíku - lze jednoduše uchopit. Tím, že dudlík nemá klasický vnější úchytový kroužek jako běžné dudlíky, snižuje riziko otlačení, v případě, že dítě \"nalehne\" na dudlík.

    Produkty značky MAM jsou vyvíjeny ve spolupráci s lékařskými odborníky.

POZOR!!! balení po jednom kuse!!!!

 

Záruka: 2 roky

Zboží je dostupné v následujících variantách

Barva

Zvětšit obrázek ( [5.9 kB])
zelená + transparent
Zvětšit obrázek ( [8.8 kB])
modrá
Zvětšit obrázek ( [31.4 kB])
žlutozelená
Zvětšit obrázek ( [30.8 kB])
světlá růžová
Zvětšit obrázek ( [32.2 kB])
tmavě růžová
Zvětšit obrázek ( [13.9 kB])
modrá - zajíček

Související zboží:

Detail zboží Box na dudlík Mam

Box na dudlík Mam

Výrobce: MAM

Naše cena: Kč 154,00
(EUR 5.7)