Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix Concrete Grey

Zvětšit obrázek ( [37.4 kB])
Další fotografie
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

Toto zboží bohužel nelze momentálně zakoupit.

Výrobce: Maxi Cosi

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix je určena pro děti od 15 do 36 kilogramů. Používá unikátní technologii AirProtect a rostě s dítětem. K poutání autosedačky do automobilu se používá systém IsoFix.


Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix je určena pro děti od 15 do 36 kg (cca 4 roky až 12 let, skupina 2/3). Autosedačka je vybavena technologií AirProtect. Tato technologie byla vyvinuta společností Dorel USA ve spolupráci s univerzitou Kettering University. V čem spočívá technologie AirProtect? Speciálně vyvinutá pěna je zabalena v perforovaném obalu. Tato hmota absorbuje postupným vyfukováním vzduchu energii vznikající v případě nárazu. Tím chrání oblast hlavy mnohem lépe, než jakékoliv jiné autosedačky. Maxi-Cosi Rodi používá k uchycení do automobilu systému IsoFix. Dítě se poutá 3 bodovým bezpečnostním pásem. Autosedačka je vybavena kotevní úchytkou za opěrkou hlavy, která poskytuje dodatečnou fixaci autosedačky.


Maxi-Cosi RodiFix poskytuje maximální komfort dítěti i vám. Změna polohy ze sezení na spaní je otázkou malé chvilky. Autosedačka poskytuje dítěti přirozenou polohu od sezení po spaní. Výškově nastavitelná opěrka hlavy zaručuje, že dítě bude mít hlavu vždy optimálně chráněnou a autosedačka roste s dítětem od cca 4 do 12 let. Kromě výšky autosedačky lze upravit i její šířku, což ocení v zimním období či až dítě začně růst. Potah autosedačky lze sundat a prát (dle pracích symbolů).


K upevnění do automobilu se používá systém IsoFix. Upevnění dítěte do autosedačky usnadňují vodiče pásu. Dítě se poutá 3 bodovým bezpečnostním pásem.


Autosedačka pro děti od 15 do 36 kg (4-12 let).
Upevnění do automobilu pomocí systému IsoFix.
Unikátní technologie AirProtect.
Roste s dítětem do výšky i šířky.
Lze polohovat.

Záruka: 2 roky