Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix Origami red

Zvětšit obrázek ( [203.1 kB])

Toto zboží bohužel nelze momentálně zakoupit.

Výrobce: Maxi Cosi

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočními nárazy. Nejlepší autosedačka dle testů ADAC. 

Bezpečnost 
Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je určena pro děti od 0 do 13kg (skupina 0+). Tato autosedačka pro nejmenší děti je vybavena zvýšenou ochranou při bočním nárazu. Z dalších bezpečnostních prvků jmenujme možnost instalace pomocí systému IsoFix. K uchycení pomocí systému IsoFix je nutné zakoupit základnu Maxi-Cosi EasyFix nebo FamilyFix. V kombinaci se základnou patří Maxi-Cosi CabrioFix mezi nejbezpečnější autosedačky na trhu. Jako první na světě získala v nezávislých testech společnosti ADAC pět hvězdiček. 
Norma EU: ECE R44/04 
Testy ADAC: 5 hvězdiček 

Komfort 
Maxi-Cosi CabrioFix je extra prostorná autosedačka vybavená regulátorem úhlu sezení. Tuto výplň lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začnou růst, lze ji z autosedačky vyndat a zvětšit prostor pro větší dítě. Malým dětem jistě přijde vhod i výplň na hlavičku zabraňující volnému naklánění hlavičky malých dětí. Sluneční stříška je integrovaná v zadní části autosedačky. Je tak vždy při ruce a neztratí se. Pro přenášení autosedačky Maxi-Cosi CabrioFix je určeno ergonomicky tvarované madlo. V případě potřeby lze do malého úložného prostoru v zadní části uložit drobnosti pro miminko. Potah autosedačky lze zcela odejmout a prát. 

Kombinace s kočárky 
Autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix lze použít v kombinaci s následujícími kočárky: 

iCandy 
Mima 
Maxi-Cosi 
Quinny 
Bébé Confort 
Mutsy 
Bugaboo 
Stokke 
Upevnění do automobilu 
Autosedačka může být uchycena do automobilu pomocí 3 bodového bezpečnostího pásu, systému IsoFix (v kombinací se základnou Maxi-Cosi EasyFix nebo FamilyFix) či 3 bodového pásu se základnou Maxi-Cosi EasyBase. 

Obsah balení 
Autosedačka s potahem, výplní na hlavičku a polstrováním pásů 
Návod v českém jazyce + záruční list (může být součástí návodu) 

Váha: 3.25 kg 
Šířka sedu: 29 cm 
Délka opěrky zad: 50 cm

Záruka: 2 roky