Vyhledávání


Zdravá lahev Bike

Zvětšit obrázek ( [53.7 kB])

Toto zboží bohužel nelze momentálně zakoupit.

Výrobce: Zdravá lahev

Unikátní český výrobek

Vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely
Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a Bisfenolu A
Vhodná pro nápoje až do 100°C
Snadná údržba, možno mýt v myčce
Atestována pro použití v mikrovlnné troubě
Atestována na vyvařování (podobně jako kojenecké lahve)
Objem 0,5l, 0,7l a 1l
Plně recyklovatelná, ekologicky šetrná
Určena všem bez rozdílu (dětem, ženám, mužům, seniorům ...)
Výhody Zdravé lahve •Zdravá lahev je unikátní český výrobek firmy, která má dvacetiletou tradici s výrobou nápojových lahví pro český i zahraniční trh.
•Je vyrobena z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Tento materiál se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví.
•Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a BPA. Zdravá lahev nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně, je vhodná pro všechny typy nápojů bez omezení.
•Nově je určena pro nápoje až do 100°C.
•Má snadnou údržbu díky širokému otvoru pro plnění i čištění, je možno mýt ji opakovaně v myčce(skladovat otevřené). Zdravá lahev má uzamykatelné víčko s open/close systémem a těsnící kroužek, který zabraňuje nechtěnému úniku nápoje. Výhodou je nízká hmotnost a snadná obsluha – ocení ji především děti, senioři a zdravotně postižení.
•Nabízí širokou škálu designů a velikosti 0,5l, 0,7l a 1l, které jistě uspokojí každého. Můžete si vybrat konkrétní motiv nebo prostě ´´sáhnout´´ po univerzálním provedení. Je určena všem bez rozdílu – dětem, ženám, mužům, seniorům, aktivním i rekreačním sportovcům, velmi pracovně vytíženým managerům – prostě všem, kterým není lhostejné vlastní zdraví. Velikost lahve jistě uspokojí veškeré Vaše rodinné, sportovní i zdravotní aktivity, můžete ji nosit v kabelce, školní či pracovní tašce, batohu, vozit ve vozíku, na kole, v autě.
•Podporuje zdravý životní styl, kontroluje správné dodržování pitného režimu, tím i zdravé hubnutí. Je výborným pomocníkem v případě, že dítě dostatečně nepije – dokáže ho tzv. ´´rozpít´´.
Své ano Zdravé lahvi řekly i kojící maminky, pro které je pravidelný a vydatný příjem tekutin nezbytností. Samozřejmostí je její využití při tepově náročných sportech (atletika, zumba, fotbal, hokej, fitbox, běh, jumping, basketbal, tenis, plavání, floorbal apod.). Nejzdravější tekutinou je bezesporu voda, její chuť je ovšem velmi ovlivněná časem a prostředím, ve kterém se nachází. Řešením je Zdravá lahev, kterou můžete mít vždy při sobě, např. v transparentním provedení, abyste viděli, kolik jste již vypili a mohli si tak kontrolovat svou denní dávku pro zdraví.
•Ekologicky šetrná – Zdravá lahev je plně recyklovatelná a při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí. Při běžném používání ji stačí vypláchnout teplou pitnou vodou a nechat vysušit. Má vícenásobné využití – opakovaným plněním šetříme životní prostředí, peníze (nekupujeme balené nápoje pro jednorázovou spotřebu) a své zdraví (víme, co pijeme my i naše děti).
•V neposlední řadě je výhodou Zdravé lahve její životnost. Tu lze jednoduše prodloužit zakoupením příslušenství i náhradních dílů. Jedná se o termoobal, který udrží nápoj teplý či studený a chrání povrch lahve. Dále víčko, zátka, hubice a těsnění, které můžete zakoupit samostatně a tím se vyhnout pořízení celé nové Zdravé lahve.

Záruka: 2 roky

Zboží je dostupné v následujících variantách

Barva

Zvětšit obrázek ( [23.3 kB])
0,5l; červená
Zvětšit obrázek ( [23.7 kB])
0,5l; modrá
Zvětšit obrázek ( [23.4 kB])
0,5l; oranžová
Zvětšit obrázek ( [22.1 kB])
0,5l; šedá
Zvětšit obrázek ( [23.5 kB])
0,5l; zelená
Zvětšit obrázek ( [22.9 kB])
0,7l; červená
+ Kč 40.00
Zvětšit obrázek ( [22.0 kB])
0,7l; modrá
+ Kč 40.00
Zvětšit obrázek ( [22.6 kB])
0,7l; oranžová
+ Kč 40.00
Zvětšit obrázek ( [22.0 kB])
0,7l; šedá
+ Kč 40.00
Zvětšit obrázek ( [22.4 kB])
0,7l; zelená
+ Kč 40.00
Zvětšit obrázek ( [22.3 kB])
1l; červená
+ Kč 50.00
Zvětšit obrázek ( [22.5 kB])
1l; modrá
+ Kč 50.00
Zvětšit obrázek ( [23.1 kB])
1l; oranžová
+ Kč 50.00
Zvětšit obrázek ( [21.8 kB])
1l; šedá
+ Kč 50.00
Zvětšit obrázek ( [22.1 kB])
1l; zelená
+ Kč 50.00

Související zboží:

Detail zboží Zdravá lahev

Zdravá lahev

Výrobce: Zdravá lahev

Naše cena: Kč 209,00
(EUR 7.74)